Září 2009

Greg Sanders

20. září 2009 v 12:32 CSI Las Vegas
http://4.bp.blogspot.com/_FZV3fRUdkMw/R49_dv9k2PI/AAAAAAAAASg/J9d3UwXONxg/s400/Greg%2BSanders.png

Greg Sanders


Od té doby, co získal svou první amatérskou výbavičku chemie v sedmi letech, se Greg Sanders rozhodl, že bude vědcem. Třebaže mu říkali, že věda je koníčkem pro matlaly, nenechal se odradit a vstoupil do Vědeckého klubu ne střední škole a zúčastnil se většiny chemických soutěží na univerzitě. Balancoval mezi laboratoří a atletikou, studováním flirtování a počítačovou prací s daty. Věnoval se také knihovně, kde Greg objevil vše, co se mohl naučit o vědeckých objevech minulého století. Také by ho neurazilo objevení zbrusu nové teorie nebo prvku, který by byl pojmenován po něm.
Greg je odborník na DNA.

http://us.movies1.yimg.com/movies.yahoo.com/images/he/photo/movie_pix/golden_globes/golden_globes_2004_photos/eric_szmanda/globes.jpg

Hlavní postavy z VM

20. září 2009 v 11:24 Veronika Mars
Veronica Marsová
Veronica patřila kdysi mezi oblíbence, chodila s nejkrásnějším klukem ve škole a byla dcera respektovanéhó šerifa. To vše se změnilo 2. října 2003 - tu noc byla zavražděná její nejlepší kamarádka Lilly Kaneová.

Keith Mars
Keith Mars, otec Veronicy, byl v Neptune respektovaným šerifem. Po vraždě Lilly Kaneové si však vzal na mušku jejího otce, softwarového milionáře Jakea Kanea, díky jehož společnosti je Neptune tak zámožné. Když se později k vraždě přiznal Abel Koontz, Keith začal být považován za neschopného. Stálo ho to jeho práci, jeho ženu a respekt místních obyvatel. Teď vede svou vlastní vyšetřovací praxi, ve které mu pomáhá Veronica.

Wallace Fennel
Wallace se s Veronicou poznali, když odřezávala kobercovou lepící pásku, kterou byl připoután ke stožáru na nádvoří školy. Jak se tam dostal? Protože zavolal policii, když místní motorkářský gang ukradl věci z obchodu, kde pracoval.

Duncan Kane
Duncan Kane je syn Jakea Kanea, Neptuneské verze Billa Gatese, a Celesty Kaneové. Byl také bratrem Lilly a kdysi i přítelem Veronicy.

Logan Echolls
Jak řekla Veronica: Každá škola má své příslovečné maniakální pako - on je náš. Je synem filmové hvězdy, Aarona Echollse. Je nejlepším přítelem Duncana a chodíval s Lilly, než zemřela.
Eli 'Weevil' Navarro
Weevil je vůdcem PCH Bike Club (motorkářské bandy). Ale nenechte se zmást jeho špatnou pověstí, v podstatě je to klaďas.

Lillian 'Lilly' Kaneová
Lilly byla nejlepší kamarádka Veronicy, sestra Duncana a přítelkyně Logana. 3. října 2003 byla nalezena zavražděna u bazénu rezidence Kaneových.

Jack Kane
Otec Lilly a majitel softwarové firmy vydělávající milióny - tudíž vlivný člověk. Keith vždy věřil, že Kaneovi mají se smrtí své dcery něco společného a Jake byl první na seznamu.

Celeste Kaneová
Matka Lilly. Veronicu nikdy neměla ráda a své dceři zakázovala se s ní stýkat.

Zástupce Leo
Leo je novým zástupcem šerifa v Neptune. Když se s nim Veronica potkala poprvé, využila jeho dobroty ve svůj prospěch a jeho za to málem vyhodili. Ovšem Veronica má pro něj slabost.

Cindy 'Mac' Mackenzieová
Mac je jedna z mála Veroničiných kamarádek v Neptune. Také ne moc oblíbená, ale na co popularita, když dobře ovládá počítače a nemá zábrany je využívat pro vlastní dobro. A naštěstí pro Veronicu jí ráda pomůže.

Meg Manningová
Meg je jedna z mála populárních dívek v Neptune High, co má Veronicu ráda. Na oplátku ji Veronica pomohla s jejím problémem.

Veronika Mars

20. září 2009 v 11:21
Základní info o seriálu

VERONICA MARS se odehrává v kruhu zámožné komunity města Neptune v přímořském L.A. Tady určují pravidla mocní a bohatí, vlastní město i školu a zoufale se snaží udržet svá tajemství pod pokličkou. Naneštěstí pro ně, žije tu i Veronica Marsová (Kristen Bell), chytrá nebojácná 17-ti letá cool holka, která využívá toho, že její otec je soukromé očko, a řeší své vlastní případy.
Přes den Veronica studuje na místní střední škole, jako každý v jejím věku. Společnost jí dělá kolega-psanec Wallace Fennel (Percy Daggs III). Jsou však lidé na Neptune High, kterým se raději vyhýbá: jako její bývalý přítel Duncan Kane (Teddy Dunn) a jeho nejlepší přítel Logan Echolls (Jason Dohring). Každá škola má své rebely a na Neptune jsou to lidé jako Weevil (Francis Capra) a jeho P.C.H. Bike Club boys (motorkářská banda).
Po večerech se Veronica stará o svého otce, bývalého šerifa Keitha Marse (Enrico Colantoni) a pomáhá mu řešit jeho případy v detektivní kanceláři. Díky svým znalostem z branže a kvalitnímu digitalnímu fotoaparátu odkrývá Veronica ta nejtemnější tajemství města Neptune, včetně toho, kdo před rokem zabil její nejlepší kamarádku a Duncanovu sestru, Lilly Kaneovou a s tím související otcovu potupu.
A tak Veronika hledá nové důkazy, které by očistily jméno jejího otce, přivedly zpět jejmatku a ji zbavily pověsti vyvrhele.Kristen Bell

20. září 2009 v 11:14 Herečky
http://img2.timeinc.net/people/i/2007/database/kristenbell/kristenbell300.jpg

Kristen Bell


Povolání: Herečka
Věk: 29
Datum narození: 18.07. 1980
Místo narození: Detroit, Michigan, USA
Znamení: Rak
Výška: 155 cm

Americká herečka, kterou znáš hlavně ze seriálu Veronica Mars.


Robert Pattinson

20. září 2009 v 11:08 Twilight - Stmívání

http://www.gossipcheck.com/blog/wp-content/uploads/2009/03/robert-pattinson.jpg


Robert Pattinson

Povolání: Herec, zpěvák
Věk: 23
Datum narození:13.5. 1986
Místo narození: Londýn, Anglie, Velká Británie
Znamení: Býk
Výška: 185 cm

V roce 2008 podal skvělý herecký výkon ve filmu Twilight (Stmívání), kde si zahrál jednu z hlavních rolí - postavu upíra Edwarda Cullena, který se zamiluje do půvabné Isabelly Swan- Kristen Stewart.


New moon

20. září 2009 v 11:04 New moon - Nová měsíc
Toto video sem dávám hlavně kvůli té hudběHlášky ze Stmívání

20. září 2009 v 11:02 Twilight - Stmívání
Běhání je moje druhá přirozenost, na to nemusím myslet. - Edward Cullen

A tak se lev zamiloval do jehňátka… - Edward Cullen

Ano, ty jsi přesně moje značka heroinu. - Edward Cullen

Takže ty si děláš starosti ohledně potíží, které by to mohlo způsobit mně - kdybys ty nepřišla domů? - Edward Cullen

Jsi tolik v depresy z Forks, že máš sebevražedné sklony? - Edward Cullen

Co hlava, nebolí? - Edward Cullen

Ty a Cullen, hm? - Mike Newton

Jsem naprosto obyčejná - no, až na ty zápory, že občas utíkám hrobníkovy z lopaty a jsem tak neohrabaná, že to až hraničí s postižením. - Bella Swan


Pá-á-ni, Edward Cullen. - Jessica Stanley

Já chci vědět, co si myslíš - všechno. Jenom si přeju... aby sis některé věci nemyslela. - Edward Cullen


Seznam........BUM a je upír...

20. září 2009 v 10:44 Twilight - Stmívání

Já vím že je to dlouhý, ae za přečtení to stojí

Seznamka…
Operátor:Dobrý den tady je bezplatná linka Seznamte se s námi. Mohu vám nějak pomoci?
Edward:
Dobrý den, ano rád bych využil vaší služby *koukne do papírku* Rychlovka na celý život.
Operátor: Dobře. Mohu vědět odkud voláte?
Edward: Z domu *přemýšlí jak by to upřesnil**, volá na Esme* Mamíííí, kde to bydlíme tentokrát?
Esme: Ve Forks, broučku. *zavolá a přitom se koukne na Carlisleho* Opět se snaží s někým seznámit?
Carlisle: Ano, nechápu ale proč. Vždycky když pak musíme odjet brečí, a nebo tu ubohou holku už dávno zabil… *kroutí hlavou*
Edward: *pokračuje v rozhovoru* Z Forks
Operátor: Minutku…. *křikne na svého spolupracovníka* Ty Franto, máme nějaký inzeráty z Forks?
Franta: Počkej.. *začne se přehrabovat v papírech* Jo..nějaká Isabella Swan ,Mike Newton, Charlie Swan, Emmett Cullen. *křikne na kolegyni*
Operátor: Díky *opět začne mluvit na Edwarda* Máme tu pár inzerátu z vašeho okolí. Mohu vědět vaši orientaci abych podle toho někoho vybrala?
Edward: *zasekne se a polkne* Heh..já jsem……bisexuál *řekne s obtížemi*
Operátor: *chláme se* Dobře tedy…..takže máme tu nabídku nejdříve od kluků… Mike Newton, Charlie Swan, Emmett Cullen. A pak dívky: Isabella Swan.
Edward: *rozmýšlí se a mluví si sám pro sebe* To jméno Emmett Cullen už jsem někde slyšel takže jo toho si vezmu a holky..jo ju! *opět do telefonu* Takže bych chtěl Emmetta Cullena a Isabellu Swan pokud by to šlo.
Operátor: Dobře tedy. Pokud máte někde papírek dáme vám jejich e-maily.
Edward: *utrhne toaleťák* Mám. Můžete diktovat
Operátor: Takže Emmet Cullen: EmmettekKoucourek@hošánci.usa a Isabella Swan: IzieSwan@kočky.usa. .Děkujeme za váš telefonát. Doufáme že se vám podaří najít vaši spřízněnou duši. *pokládá telefon a směje se*
Edward: *celý šťastný běží k počítači vyťuká adresu a čeká* Tak co jim tak mám napsat….

Ahoj tady je hezký pohledný mládenec, který hledá někoho na spřátelení a něco i víc. Dej vědět.
Edward: Okey, a teď jen čekat…
O 14hodin později….
Edward: Jéééé. Já mám mejl. To je super. Od koho je?? EmmettekKoucourek@hošánci.usa:
Ahojky. Jsem Emmet Cullen. Jsem 2metry vysoký, plnoštíhlý a jako ty hledám nějakou tu spřízněnou duši. Tak co takhle se sejít?
Edward: Jo, jo, jo, jo, jo!! *Zbytek Cullenovi rodinky přilítlo do pokoje*
Cullenovi: Co se děje?
Edwarda: Já budu mít rande…já budu mít rande. Jóoóóó. No není to skvělí?
Cullenovi: *zklesle odpovídají* No to víš že je…..
Edwarda: Tak běžte..ještě mu musím odepsat..
Cullenovi: MU?!
Edward: Mu?..Nééé, to jste se přeslechly. JÍ…. JÍ musím naspat. *přitom rozhazuje rukama* takže jděte a mějte se. Ahoj *zabouchne dveře a utíká k počítači*
Ahoj Emmette. Jsem Edward..Co takhle schůzku zítra na náměstí ve Forks. Poznáš mě podle toho že na sobě budu mít růžový triko.. *za nedlouho přijde odpověď*
Dobře..budu čekat..Papík Brouku.. Emmettek

Další den
*Edward si to mašíruje na náměstí v růžovým triku. Sedá si na lavičku a čeká..čeká..a čeká. Po více než 5 hodinách se před něj postaví kluk. Černovlasej velkej kluk.*
Emmett: Ahoj
Edward: *zvedá hlavu, na tváři má usměv* Ahoj
Emmett: Jsem Emmett a ty seš asi Edward. Že?
Edward: Jasně *podává ruku Emmettovi, ten ji přijímá* Neznáme se?
Emmett: Nevím….mám dojem že jsem tě už někde viděl.
Edward: Tak mi o sobě něco řekni..
Emmet: *posadí se vedle něho* No takže bydlí stakovejma ubožákama. Máma Esme..strašnej maniak do úklidu, táta Carlisle doktor, hodně si o sobě myslí. Pak je tu brácha Jasper strašnej citlivka a jeho manželka Alice, velmi ráda mě otravuje. A pak je tu má manželka Rose. Má bohyně *hrdě si poklepe na hruď* No a pak mám ještě bratra. Tedy myslím že mám bratra, ale nevím jak se jmenuje..já newím něco..začíná to na E….Edmund..ne..ne. Prostě si nevzpomenu… *vzdychne*
Edward: Ty vole…hej já bydlí s úplně stejnýma maníkama. A s Rose si to někdy rozdávám ale neříkej to jejímu manželovi. *řekne mimo řeč a hned nato se chytne za pusu jelikož si uvědomí co právě řekl*
Emmett: *chvíli mu to trvá než mu to dojde* Edwarde?!
Edward: Emmette? *celej se klepe, pak oba zaráz vyskočí z lavičky a začnou si všechno uvědomovat*
Emmett: To je ujetý….
Edward: Jo to máš pravdu..takže ty si taky bi?? (bisexuál)
Emmett: No….heh…jo *šeptne směrem k bratrovi* Ale to nic nemění na faktu že si se přiznal že spíš s mojí ženou
Edward: Ale no tak Emmettku. Přece by si nezabil svého bratra.
Emmett: No ….zabít tě nechci, ale zbít tě můžu… *neptejte se co bylo pak*
Domů přicházejí oba dva zmláceni…kosti zlámané..na prostě hrůza

Emmett: Tati máš čas? Carlisle: Co je Emme?
Emmett: *ukáže svá zranění* Máš čas?
Carlisle: No jo..pojď
Edward: *ukáže svá zranění* A já?
Carlisle: Ty pojď taky..
Další den Edward celý polámaný vstává z postele a míří k počítači. Vyťuká email Isabelly a hledá její adresu. Nakonec ji najde a osobně se vydává k ní domů….
Crrr….Crrrr

Bella: Co je? *otráveně otevře dveře a dívá se na Edwarda*
Edward: *dívá se na Bellu v županu* Ehm…já jsem Edward a hledám přítelkyni. Doneslo se mi že ty hledáš přítele *koketně zamrká*
Bella: Tak pojď dál *postupuje do domu*
Edward: *začichá* Co to tu tak smrdí?
Bella: Outch..počkej chvilku *běží do svého pokoje* Jacobe vypadni!
Jacob: * nahý v posteli..nechtějte vědět co tam dělali* Co je?
Bella: Mám návštěvu vypadni *sykne na něj*
Jacob: *začichá* Pijavici? *znechuceně si odfrkne* Bella: To je jedno kdo, nebo co to je. Vypadni *vyhazuje Jacoba oknem*
Edward: *dívá se z okna a uvidí nahého Jacoba* Co to je?
Bella: *záhadně se objeví vedle něho a koukne směrem kterým se dívá* To je jeden kluk… myslím že Jacob. No to víš La Push teď otevírá nudistickou pláž. Asi jde tam *pobaveně zamává na Jacoba* Tak já jsem Bella
Edward: Edward *podává jí ruku*
Bella: Ehm..Promiň za ten nepořádek ale zapomněla jsem uklidit..nečekala jsem návštěvu..
Edward: To nic u nás to vypadá ještě hůř
Bella: *v rozpacích* Tak co budeme dělat?
Edward: No já nevím…. *přitom se NENÁPADNĚ dotkne Bellininého ramene a přiblíží se k ní*
Bella: Co to děláš?

Edward: Nevím..zkus hádat.. *nadechne se* Krásně voníš… *přibližuje se blíž a blíž* Bella: *zrychleně dýchá* Hmmmmm
Ehm…tuto část radši nebudeme vypisovat kvůli ehm..choulostivějším scénám…. Buďte rádi
Po zhruba 15hodinách
Edward: *odkulí se z Belly* Žůžo
Bella: Hmm..to byl můj nejlepší sex..seš kanec……troufl si Jacoba
Edward: *odfrkne si* To já rád
Bella: Tak co budem dělat teď?
Edward: Tak mi něco řekni o sobě…
Stráví pak dalších 5hodin vypravování…..
No a jak to tak chodí lidé se dávají dohromady..no a tentokrát se dala dohromady Bella- člověk s Edwardem-upírem. No a pak po měsících a měsících HARMONICKÉHO vztahu zjistí Bella novinu… Bella: JEŽIŠÍÍÍÍÍÍ..ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ..NE NE NE NE NE..TO NEMŮŽE BÝT PRAVDÁÁÁ!! *vyťukává číslo na Edu* Edward: *znechuceně* Halóóoóó´
Bella: Okamžitě sem naklusej….
Edward: Okey, kotě…
Bella: Dělej!
Edward: Tů tů tů tů…
Za necelých 45vteřin
Crrr Crrr
Bella: No kde seš tak dlouho
Edward: No tak co se děje?
Bella: *zatáhne hodovnitř*
Edward: Dneska kotě ne..nemám náladu na sex
Bella: Ježiší..přestaň na něj teď myslet. Máme problém…
Edward: *hned zpozorní* Jakej?
Bella: Heh..*zčervená* Budeš otec….
Edward: *v šoku* C-Co-Což-Cože?!
Bella: Ježiší.. BUDEŠ OTEC!!!
Edward: *Ondlévá* Bella: *povzdechne si* Muži nic nevydrží *táhne Edíka do nemocnice*
Po pár měsících….. Cullenovi jsou na lovu, a k Belle přijíždí Jacob jak každý čtvrtek na sex…
Bella: *rodí* ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
CRR..CRRR
Bella:ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ….ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Jacob: *vtrhne dovnitř* Co je?
Bella: Já rodím…ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Jacob: *couvá z domu* Tak já tě nebudu rušit
Bella: Cože??..Dělej pojď sem…ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Jacob: *vrací se a odrodí dítě*
Bella: *umírá* No konečně
Jacob: *Chce jít jenže….. to děcko ho zhypnotizuje a on se OTISKL* Ty seš ale rozkošná *mluví na dítě*
Do domu se přiřítí Eda, hned za ním Carlisle a ostatní Cullenovi

Edward: Bellóóóóóó. Nééé
Carlisle: *chytne syna za rameno* Je mi to líto synu ale ona žije…
Edward: Žije?
Carlisle: Jo..ale né moc dlouho..umírá
Edward: Ach jo, no škoda..tak ji proměníme….. *zavolá kouzelníka*
Kouzelník: Co si přejete?
Edward: Chci abyste ji proměnil, ale rychle…
Kouzelník: A na co..na žábu, auto, automat, počítač, peníze.. *začne vyjmenovávat věci .. po hodině* …upíra
Edward: Jo upíra, ale dělejte..
Kouzelník: No jo… BUM Bella: Co se to děje?
Edward: Jseš upír, máma a moje přítelkyně…
Bella: Ach….. *opět dál už je to trochu nechutné..orgie vám totiž popisovat nebudu*
No a tak zazvonil zvonec a Seznamce je konec. Děkujeme že jste využil naše služby..Naschle….
Hanna Pestle - Need úvodní písnička k new moonu

20. září 2009 v 10:41 New moon - Nová měsíc
Tak jsem neodolala a trochu brouzdala... Zjistila jsem, že už je známá titulní písnička k filmu Nový měsíc.


Lady Gaga Mtv

20. září 2009 v 10:39 Hudba

Toto video je klásný moc a moc se mi líbí i když Lady gaga moc nemusím tak je to Klásný...Omlouvám se za rozmazaný video ale lepší jsem nenašla