Phoebe and Coul

19. září 2009 v 17:16 |  Charmed - Čarodějky
3x01 The Honeymoon's Over
Phoebe se seznámila s Colem Turnerem, když byla se sestrami zničit démona.
3x04 All Halliwells' Eve
Phoebe cestuje do minulosti se svými sestrami, aby zachránily svou prapředkyni, ale to ještě netuší, že tam je také Cole, kterého Phoebe potká, jenže jí nedojde, že je to opravdu on a v domnění, že se jedná o nějakého jeho předka, s ním flirtuje. Z jablka jí muž, který to dokáže, vyčte osudového partnera, jehož jméno začíná na písmenko "C".
3x06 Primrose Empath
Phoebe neví, na čem s Colem je, ale zjišťuje, že se do něj postupně zamilovává stále víc a víc…
3x07 Power Outage
Cole se stále snaží sestry zničit, nicméně ho něco neustále přitahuje k Phoebe a on se kvůli tomu cítí zranitelný a mírně rozpolcený. Kdykoli jí vidí, má touhu jí ochraňovat….
3x08 Sleuthing With The Enemy
Phoebe už ví, že je Cole poloviční démon Baltazar, ale když jí zachrání před energickou koulí Krella, zfinguje jeho smrt a nechá ho utéct, protože ho miluje.
3x13 Bride And Gloom
Cole se vrátil a kontaktoval Phoebe, že je v pořádku. Shodou okolností se Prue vdala za Zaila a sestry začnou podléhat zlu. Proto když je pak Phoebe s Colem, chce být víc s jeho démonickou polovičkou Baltazarem.
3x14 The Good, The Bad And The Cursed
Victor chce od Phoebe poradit, zda má koupit jedno město, kterému se říká město duchů. Protože se Phoebe napojí na Boua, Cole s Prue cestují do města, aby zrušili časovou smyčku, která je na město uvalena. Povede se jim zachránit Boua a tím také Phoebe, takže když chce na konci dílu Cole odejít, Phoebe ho nenechá a dá jejich vztahu šanci o))
3x16 Death Takes A Halliwell
Po Coleovi jdou Hledači a jeho život je ohrožen. Sestry se ho však snaží chránit a dokonce i Prue se postaví na jeho stranu, což pro Phoebe hodně znamená.
3x19 The Demon Who Came In From The Cold
Cole byl delší dobu pryč a Phoebe už se o něj začínala bát. Konečně se vrátil zpět a prosí Phoebe, aby mu odebrala jeho moc a zbavila ho jeho démonické polovičky.
3x20 Exit Strategy
Cole chce pomoct sestrám, a tak spolupracuje s Bratrstvem, aby odhalil jejich plány a zabránil zabíjení. Bohužel je ovlivněn kouzlem, které ho donutí zabít čarodějku a Phoebe to vidí. Už ovšem neví o tom, že se jednalo o duši Coleova otce, a že byl Cole pod vlivem kouzla.
3x21 Look Who's Barking
Phoebe se nemůže vzpamatovat z toho, že je Cole zlý a velice se trápí. Trápí se dokonce tak moc, že se z ní stane Banshee a jen Cole jí z toho může dostat, což se mu naštěstí povede.
3x22 All Hell Breaks Loose
Phoebe je s Colem v podsvětí a přivádí ho zpět k dobru. Když se však chce vrátit domů, Cole odmítá odejít. Stane se, že když bylo potřeba moci tří, Phoebe byla v podsvětí a její sestry v ohrožení života. Cole tedy uzavřel dohodu se Zdrojem a aspoň jednu Phoebinu sestru zachránil.
4x04 Enter The Demon
Paige se nepovede jeden lektvar a omylem si prohodí tělo s Phoebe. On to tedy zas až takový omyl nebyl, protože si přála aspoň jednou být "Phoebe", a tak se jí přání vyplnilo. Cole na to však přišel a jelikož mu to Phoebe v Paigině těle sama neřekla, udělal si z ní legraci. Naštěstí pouze v takové míře, že Phoebe poznala, že to Cole ví. Na konci dílu jí vzal do Paříže.
4x08 Black As Cole
Jelikož se ve městě objevil démon podobný Baltazarovi, objevila se tam také žena Emma, která tohoto démona stopuje, protože jí zabil snoubence. Vychází najevo, že ho nezabil Sikes, ale Cole. Naštěstí Phoebe prohodila likvidační lektvar za lektvar, který z Colea udělal člověka. Na začátku dílu Cole požádal Phoebe o ruku a na konci dílu se o něj Phoebe bála, protože když Cole přišel o své schopnosti, ztratil se a nemohl najít cestu domů.
4x09 Muse To My Ears
Ve městě se objevuje zaklínač Devlin, který zajímá múzy do prstenu inspirace. To se nelíbí múze Melody, která přišla požádat sestry o pomoc. Když je však múza na jednom místě příliš dlouho, pocity se začínají hromadit a lidé jsou víc aktivní. Cole přemluví Lea, aby ho přenesl do podsvětí a sestry zatím stopují onoho zaklínače. Naštěstí se všichni sejdou před P3 včas, Devlina porazí a Phoebe pak stráví romantický zbytek večera s Colem.
4x10 A Paige From The Past
Paige má problémy vyrovnat se se svou minulostí a z tohoto důvodu Leo vyvolá zlovolného ducha Clydea, který jí vezme do minulosti dveřmi času. Právě těmito dveřmi se však dostaly dvě duše do současnosti a osídlily těla Phoebe a Colea. Bohužel jsou to duše Frankieho a Lulu a chtějí se vzít, takže jdou vyloupit klenotnictví kvůli prstenu. Phoebe/Lulu už má na sobě svatební šaty a stojí s Colem/Frankiem před oltářem, když jsou z nich duše vyhnány. V tu dobu si Phoebe uvědomí, jak moc Colea miluje, a že si ho vzít chce, takže mu nabídku k sňatku konečně odkýve.
4x12 Lost And Bound
Cole vidí, že si je Phoebe nejistá jejich blížící se svatbou a z tohoto důvodu jí požádá o ruku znovu. Phoebe opět se sňatkem souhlasí a šťastný Cole jí navlékne babiččin prsten, který Phoebe postupně začne měnit v domácí hospodyňku.
4x15 Marry Go Round
Konečně nadešel dlouho očekávaný den a Phoebe se bude vdávat. Neví ovšem to, že v Coleovi je již usídlen Zdroj všeho zla, a že se Seerou kují pikle jak zabránit sňatku na místě, které není nakloněno zlu. Udělá všechno, co je v jeho silách, aby ke svatbě v kostele nedošlo a díky démonovi Lazarovi a Seeře se nakonec Phoebe vdá za Colea na temném místě temným knězem, kde se díky růži Cole napije Phoebiny krve, jak mu Seera přikázala, že má udělat.
4x18 Bite Me
Phoebe zjišťuje, že je těhotná a z Paige se stává upír. Aby Cole zabránil neštěstí a předešel tomu záchranou Paige - coby Phoebinou sestrou, zničí královnu upírů a Paige zachrání, ačkoli to dělá docela nerad. V opačném případě by Phoebe bojovala a mohla být zraněna a to on nehodlal dopustit.
4x19 We're Off To See The Wizard
Phoebe už je ovládána mocí dítěte, takže dokáže vrhat ohnivé plameny. Když jí Seera donutí užít svou moc, aby se Phoebe přiklonila ke zlu, stane se, že Phoebe nakonec souhlasí s tím, aby se Cole stal Zdrojem všeho zla a ona jeho královnou.
4x20 Long Live The Queen
Phoebe si musí vybrat buď svého manžela Colea nebo své sestry Paige a Piper. Rozhodování je to těžké, ale vlastní krev vyhraje a ona nakonec Colea/Zdroj zničí.
4x22 Witch Way Now?
Cole je v pustině, což je místo, kde skončí všichni mrtvý démoni. Jelikož je však Cole živen láskou, kterou chová k Phoebe, povede se mu tam nejen přežít, ale přijít i na způsob, jak získat schopnosti a vrátit se zpět na Zem
.
5x01,02 Witch Tail, part 1 + 2
Phoebe je z Cole a toho všeho kolem tak nešťastná, že když má šanci stát se mořskou pannou a okusí moře, její srdce i krev začnou chladnout, což se jí nesmírně líbí, protože už necítí žádnou bolest. To se ovšem nelíbí sestrám, a tak musí zavolat Colea, aby z toho Phoebe dostal.
5x04 Siren Song
Cole se snaží dát Phoebe najevo, že už není zlo, ale že je dobrý, a tak koná dobré skutky kde jen může. Nic však na Phoebe dojem nedělá, ale i kdyby ještě šanci měl, tím, že začal Phoebe škrtit, byť pod vlivem démonky Sirény, si cestičku totálně zabarikádoval.
5x05 Magic Wears A Mask
Cole chtěl Phoebe varovat, že je v nebezpečí, protože pásku s nahrávkou, jak ona a její sestry coby super-hrdinky pobíhají po městě, měl prevít, který chtěl vystěhovat z domu nespočet rodin. Jelikož byl Coleovi nesympatický a ke všemu ohrožoval Phoebe, neudržel se a zabil ho. Když však Phoebe ke Coleovi dorazila, došlo jí, že Cole své síly neovládá a užívá je na lidi, takže smutná a zároveň i trošku naštvaná odešla.
5x07 Sympathy For The Demon
Barbas přišel na způsob, jak ovlivňovat lidi z očistce. Hodlá se sestrám pomstít za to, že ho před lety porazily. Donutí Paige, aby sebrala Coleovi jeho schopnosti, čímž se z Colea stává normální smrtelník. Jenže jeho schopnosti získává právě Barbar, který se vrátí na Zemi a začne se sestrám mstít. Těm nakonec nezbude nic jiného, než je Coleovi zase vrátit.
5x08 A Witch In Time
Phoebe má nového přítele Milese, kterého chce sama Smrt. Phoebe ho neustále zachraňuje, ale v budoucnosti se jí to nepovedlo a sama přitom zemřela. Z tohoto důvodu se Cole z budoucnosti rozhodl poslat svého pomocníka Bacarru do minulosti, aby Phoebe zachránil. Aby Phoebe žila, musí Miles zemřít.
5x09 Sam I Am
Cole už bez Phoebe nedokáže dál žít a jelikož se mu nedaří zabít sám sebe, rozhodne se, že donutí sestry, aby zabily ony jeho.. Bohužel to Phoebe včas dojde, jenže Cole použije svých schopností a lektvar na sebe i přesto hodí. Ani tento lektvar ho však nedokázal zlikvidovat…
5x10 The Mummy´s Tomb
Démon Jeric se snaží získat tělo pro svou lásku Isis, ale k tomu potřebuje čarodějku. Jako vhodná se mu zdá Phoebe, takže jí zajme a přenese do ní ducha Isis. Jenže dvě duše nemůžou být v jednom těle, takže jedna z nich musí zemřít. Cole by však Phoebe nikdy zemřít nenechal, a tak dělá vše, co je v jeho silách, aby jí zachránil.
5x11 The Importance Of Being Phoebe
Cole chce získat Nexus, a tak zařídí, že Paige má autonehodu a dotyčná zemře a Piper hrozí zavření klubu. Phoebe náhodou přijde na to, že tu něco nehraje, a tak jí Cole zavře u sebe v bytě. Kaia je morfovačka a změní svůj vzhled na Phoebe, jde k sestrám domů a donutí je, aby jí sebraly moc. Tím se ale stane, že o moc příjde pouze pravá Phoebe, což sestry neví..
5x12 Centennial Charmed
Cole se stane Avatarem, změní realitu a snaží se být šťastný s Phoebe. Bohužel ani v této realitě mu to nevychází, jelikož Phoebe mu zahýbá a Seera je zase na živu. K tomu všemu se z něj stal se změnou reality opět smrtelník, tedy Baltazar, a tak ho nakonec sestry opravdu zlikvidují.
7x16 The Seven Year Witch
Cole se vrací v podobě ducha, aby vedl Piper v jejím komatu, do něhož upadla po útoku jednoho démona. Uvědomuje si, že si kvůli němu Phoebe hodně vytrpěla a láska Piper a Lea jí jakštakš drží přitom, že existuje láska na celý život. Mimo čas a prostor tedy Piper sdělí, že je tu proto, aby její a Leův vztah udržel pohromadě a Phoebe opět uvěřila v lásku. Kvůli tomu dokonce poslal Phoebe Drakea…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama