Rezervace La Push (La Push baby.....to je La Push)

19. září 2009 v 15:05 |  Twilight - Stmívání

Jacob Black

Jacob Black se narodil v roce 1990 ve Forks. Zná se s Bellou už z dřívějška, protože jeho otec je dobrým přítelem Charlieho Swana. Jeho matka zemřela hodně dávno a má dvě sestry, dvojčata Rachel a Rebeccu. Je velmi milý a hodně se směje, má okolo sebe "šťastnou auru". Rád opravduje auta a motorky. Žije v rezervaci La Push spolu se svým otcem a nevěří na žádné pověry, které si lidé v rezervaci povídají. Nosí dlouhé lesklé vlasy v culíku, má krásnou pleť.


Billy Black

Jacobův otec se narodil někdy v padesátých letech dvacátého století. Nemoc ho nechala na vozíku, je dobrým přítelem Charlieho Swana, otce Belly a často si spolu vyrazí na ryby. Je potomkem Ephraima Blacka, posledního vůdce Quileute Indiánů. Nesnáší Cullenovi, má to co dělat s pověrami, které ho syna Jacoba vůbec nezajímají. Billy má rudou pleť, obličej hojně posázený vráskami, černé vlasy a oči.


Sam Uley

Narozen v roce 1986, Sam je zasnouben s Emily, kterou neskutečně miluje. Jednou v noci ztratil nad svou přeměnou kontrolu a poranil ji tak, že jí zjizvil obličej a ruce. I přesto jsou spolu velmi šťastní a plánují svatbu. Když se promění, má Sam černý kožich.


Embry Call

Embry se narodil roku 1990 ve Forks. Je to Jacobův nejlepší kamarád spolu s Quilem. Sdílí s Jacobem vášeň pro opravování motorek.


Quil Ateara

Narozen ve stejném roce jako Jacob a Embry, je Quil jejich nejlepší přítel. Ani jeden z se moc nezajímá o historky klanu Quileuteu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama