Rodina Belly

19. září 2009 v 15:06 |  Twilight - Stmívání

Bella Swan

Celým jménem Isabella Marie Swan, se narodila 13. září 1988 ve Forks, ze kterého se spolu s matkou odstěhovala, když jí bylo jen šest měsíců. Když se její matka znovu vdala, Bella se odstěhovala zpátky do Forks ke svému otci, protože její nevlastní otec musí hodně cestovat a její matka byla nešťastná, že nemůže cestovat s ním. Bella je štíhlá, ne svalnatá, má dlouhé a rovné tmavě hnědé vlasy a čokoládové oči. Je extrémně neohrabaná - jak sama říká, hraničí to až s postižením :o) Většině upírů její krev velmi pěkně voní. I jako člověk má zvláštní vlastnost - má velmi soukromou mysl, takže veškeré upírské triky, které se dotýkají mysli, na ni neplatí.

Renée Dwyer

Renee Higginbotham Dwyer, matka Belly, se narodila ve slunečném Phoenixu v Arizoně roku 1968. Po rozvodu s Charliem se přestěhovala do Riverside v Californii a když bylo Belle 5 let, odstěhovaly se do Phoenixu, kde žily dokud Renee nepoznala okolo roku 2004 Phila Dwyera, kterého si vzala. Vzali se, ale záhy pochopili, že to bude těžké, protože Phil byl pořád na cestách a Renee byla doma ve Phoenixu s Bellou. Proto se Bella rozhodla odstěhovat se do Forks a Renee mohla začít cestovat spolu s Philem. Spíš než jako dospělý se chová jako dítě, tak to alespoň Bella vidí. Má velmi živelného ducha a žije svůj život naplno. Renee vypadá jako Bella s krátkými vlasy a vrásky od smíchu.

Charlie Swan

Charlie Swan se narodil roku 1964 ve Forks. Se svou ženou Renee se rozvedl šest měsíců, co se jim narodila dcera - Renee odešla z Forks a vzala Bellu s sebou. Charlie neodešel za nimi, protože ve Forks měl své rodiče, kteří již nebyli schopní se o sebe postarat sami. Nikdy na svou exmanželku úplně nezapomněl. Když byla Bella malá, musela u otce trávit jeden měsíc v roce o prázdninách - když jí bylo 14, řekla, že chce trávit měsíc s otcem jinde než ve Forks.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama