Volturiovi

19. září 2009 v 15:05 |  Twilight - Stmívání

O Volturiových

Volturi jako takoví jsou pět upírů: Aro, Marcus, Caius a dvě ženy, družky Ara a Caiuse, které nikdy nevycházejí. Jejich ochranka a ostatní se mezi Volturi přímo nepočítají, nicméně tady budou pro úplnost také. Jejich životní styl byl popsán jako "civilizovaný a vzdělaný". Jsou "královská rodina" mezi upíry a rádi se obklopují ochrankou, upíry, kteří pokud možno mají speciální schopnosti. V Itálii je jejich město - Volterra. Chrání ho, nepřipustí lov v jeho zdech a žádné nepříjemnosti uvnitř města. Také se starají, aby pravidlo, které musí každý upír dodržet, zůstalo dodrženo. Pokud nějaký upír kdekoliv na světě začne bláznit a hrozí porušení tajemství upírů, je práce ochranky jej zastavit.


Arro

Narozen tisíc let před Kristem, Arro se spolu s dalšími dvěma vůdci Volturi řadí mezi nejstarší upíry. V Itálii je jejich město - Volterra. Chrání ho, nepřipustí lov v jeho zdech a žádné nepříjemnosti uvnitř města. Funguje jako mluvčí pro vůdce Volturi. Aro je šíleně zvědavý. Stará se o historii, uchovává spisy a miluje nové příběhy. Má velmi světlou pleť, až průsvitnou, asi jako slupka cibule. Jeho vlasy jsou velmi dlouhé a černé. Jeho dar je výjimečný - pokud se vás dotkne, dokáže vidět každou myšlenku, kterou jste si kdy pomysleli.


Marcus

Stejně starý jako Arro, je Marcus další vůdce Volturi. Marcus ztratil svou družku kdysi dávno v boji a to ho spolu s jeho schopností obrátilo do netečného stvoření. Jeho schopností je, že vidí vztahy mezi lidmi. Dokáže vidět hlubokou lásku, kterou k sobě dvě bytosti cítí, umí poznat vůdce armády podle toho, jak k němu ostatní vzhlížejí za pár sekund. Je velmi podobný Arrovi.


Caius

Třetí z vůdců Volturi, o kterém toho moc nevíme. Jen to, že má sněhově bílé vlasy na ramena, ale jinak se svou figurou podobá Arovi i Marcusovi.


Jane

Jane byla přeměněna Arrem, když byla ještě hodně malá. Má dvojče, bratra Aleca. Spolu byli velmi dlouho sledovaní vůdci Volturi, kteří je ale nechtěli přeměnit tak mladé - nicméně o něco později je lidé chtěli upálit na hranici, a Aro byl proto nucen je přeměnit. Je velmi ceněnou osobou ve strážích Volturi, protože má schopnost způsobovat bolest svými myšlenkami. Je velmi hubená a má neurčitou postavu - její tvář je ale příliš krásná na to, aby se dala považovat za chlapce. Má krátké, velmi světlé vlasy, plné rty, divoké oči a dětský hlas.


Alec

Dvojče Jane, pouze s tím rozdílem, že má tmavši vlasy a ne tak plné rty. Jeho schopnost podle všeho převyšuje schopnost Jane, protože on má zásluhu na tom, že je ochranka Volturi tak neporazitelná - ale nevíme, co to je.


Felix

Patří k ochrance Volturi, je velký a vysoký, má olivově zabarvenou pleť a krátké černé vlasy - víc toho o něm nevíme.


Heidi

Loví pro Volturi. Je nádherná a bombastická, s mahagonovými vlasy.


Gianna

Je lidská žena pracující pro Volturi v recepci, přesně ví, kdo Volturi jsou a co dělají. Doufá, že když bude pracovat dobře, Volturi ji ušetří a přemění.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama