New Moon Exclusive: Chris Weitz-10 secrets in the movie!

20. prosince 2009 v 18:52 |  New moon - Nová měsíc

1. Skrytí vlci
Když se lépe podíváme na opačnou stranu misky, kde spálil Carlisle svoje lekářské pomůcky, když ošetril Bellu, určite si tam všimnete vyrytého vlka. Taktéž se vlk objavuje na tričku Jacoba,když se střetli na parkovišti před školou a na lapači snů, který Belle Jacob daroval k jejím narozeninám.


2. Upírska hudba
Když Bella, Edward a Alice nastupují do výtahu a směřují k Volturiovým, hrála tam také zvláštní hudba: Johann Strauss - Die Fledermaus Overdue

3. Emocionální batoh?
Když se Bella vydá hledat ,,Edwardovu louku" na boku batohu má připnutý zlatý kompas - údajně část režisérského vybavení.

4. Rýchly nápadník
Udělali menší trik, když Edward vycházel z Bellinýho náklaďáčku. Chtěli dosáhnout, aby působil nepřirozeně rychlo. Ve skutečnosti z auta vystoupí Robertov doublér a skutečný Edward se objeví hned při kameře, co působí jakoby byl omnoho rychlejší než je v lidských silách.

5. Quiletské tajemství
Jestli jste postřehli, co povídal Jacob těsne předtím, než málem políbil Bellu, určitě jste zaregistrovali, že to nebylo v anglickém jazyce. Bylo to v reči Quiletské ,jestli chcete zjistit, co to znamenalo, máte si to zjistit na jejich stránce guileutenation.org
Prozradil jen, že povídal ,,Kwop kilawtley"

6. Tower of Glower
Na obale Belliny knihy Romeo a Julie můžete vidiet věž z Volterry a lidi zahalené v červeném.
7. Záhadný hluk
Když se na scéně objevili vlkodlaci, mohli jste si všimnout zvláštního dunění, hlavně při běhu. Když natáčeli takové scény, schválně bouchali do kamery, aby to vypadalo realisticky.

8. Quileute kultúra
Když se připravoval vzhled Jacobovho a Emilynho domu, producent David Brisbin s tímom navštívil La Push a střetl se s Quileuty.Prý mu malé děvče darovalo pravý buben, který udělala. ( prý je to jejich zvyk) Rozhodl se to ocenit a tak se objevili ve filmu - při vchode do Emilynho domu.
A potom když Embry a Jared vyskočili z Bellinýho auta- to prý vyrobily děti Quiletů.

9. Romantické voskovanie
Postup měsíčních fází až do Novu je vědecky srávný. Chris absolvoval astronomický seminář s Neilem DeGrasse Tysonom. On si stěžoval v kolika filmech je to špatně udělané. 10. To je taliansky!
Určitě vám neušlo, že Aro mluvil jiným jazkem,a to italsky. ,,La Tua Cantante" -vyjadřuje, co znamená Bellina krev pro Edwarda. Je to silnější než člověk.
A potom ještě, když mu Bella odporuje, že neví nic o Edwardově duši - ,,Fore... ne il vostro ľuno o altro" - ,,Možné... ani ty ne"
zdrojik moje SB
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama